Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Ev Ortamına Uygun Hasta Yatağı Modelleri

Yatağa bağlı kalarak yaşamını sürdüren insanların yaşamını kolaylaştıracak en önemli ürünlerden bir tanesi hasta yataklarıdır. Hasta yatakları her ne kadar hastaya kolaylık ve fayda sağlıyor olsa da bu fayda ve kolaylıktan hastaya bakan kişide yararlanır. Her iki taraf içinde çeşitli avantajları olan bu yatakları hastalığın daha fazla ilerlemesine fırsat vermeden evinize satın alabilirsiniz.

Hastalar, sürekli olarak aynı nokta üzerine yatarlar. Hastanın düzenli olarak pozisyonunu değiştirmek oldukça zordur ve güç gerektirir. Hasta, aynı yönde yatmaya devam ettikçe yatak yaraları oluşur. Bu yatak yaraları hem ağrılı hem de uzun bir tedavi süreci gerektirir. Ev tipi hasta yatağı modelleri şu şekildedir;

Ev Tipi Havalı Hasta Yatağı

Havalı yataklar herhangi bir elektrik bağlantısı olmayan hasta yatağı türüdür. Hastanın baş ve ayak kısımlarını dilediğiniz gibi dilediğiniz pozisyonda değiştirme imkânınız mevcuttur. Bir kumanda aracılığı ile hasta pozisyonunu kolaylıkla değiştirebilir. Bu yatakların havalı hasta yatağı özelliği olmasından dolayı hastada meydana gelebilecek yatak yaralarının oluşması engellenir. Bu yataklarda hastanın terleme durumları önlenir ve bu sayede yatak yaraları oluşmaz. Aynı zamanda hasta dilediği zaman pozisyonunu değiştirdiğinden dolayı aynı nokta üzerinde saatlerce yatmak zorunda kalmaz.

Ev Tipi Hasta Yatakları

Tekerlekli Hasta Yatağı Modeli

Ev içerisinde en çok kullanılan yatak modellerinden bir tanesi tekerlekli hasta yatağı modelleridir. Tekerlekli hasta yatağı fiyatları diğer modellere göre oldukça uygun fiyatlıdır. Tekerlekli olmasının en önemli avantajlarından bir tanesi, hastanızın konumunu dilediğiniz zaman dilediğiniz noktaya güç kullanmadan rahatlıkla değişiklik yapma imkânı sağlar. Tekerlekli olan yataklarda isterseniz masa bulunan yatakları da tercih edebilirsiniz. Hastanın gün içerisinde rahatlıkla yemek yiyebilmesine olanak sağlayan masalı ve tekerlekli olan hasta yatağını tercih edebilirsiniz.

Ev Tipi Hasta Yatağı Avantajları Nelerdir?

Hem konforlu hem de hastanızın rahat bir yaşam sürdürmesine olanak sağlayan bu hasta yataklarını evinize almanızda fayda vardır. Fiyat bakımından herkesin bütçesine hitap eden, birbirinden farklı özellikleri bulunan bu yataklardan temin edebilirsiniz. Hasta yataklarını direkt olarak satın almak istemiyorsanız hasta yatağı kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Hasta yatağının kişilere sağladığı avantajlar şu şekildedir;

  • Hasta yatağının en büyük avantajlarından bir tanesi, hastanın ailesiyle daha iyi vakit geçirmesini sağlar.
  • Hastada aynı yöne yatmaktan meydana gelen yatak yaraları engellenir.
  • Hastanın uyku problemleri ortadan kalkar. Bu yataklar tamamen hastanın konforuna ve fiziksel yapısına göre rahat edebilmesi göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Bu nedenle, herhangi bir problem yaşanmaz ve hasta rahat eder.
  • Satın almış olduğunuz ya da kiraladığınız yatağın özelliklerine göre sağladığı avantajlar arasında hasta dilediği zaman tek bir tuş yardımı ile pozisyon değiştirebilir, hasta dilerse oturur pozisyona getirilebilir.
  • Hasta yataklarının bir diğer avantajı ise, daha hızlı bir tedavi sağlamasıdır. Doktorlarında tavsiyesi olan bu ürünü düşünmeden alabilirsiniz.

Hasta Yatağı ile Konforlu Bir Hayat Sunun

Hasta yatağı, hastanın kendisini iyi hissetmesine yardımcı olur. Gün içerisinde temel ihtiyaçlarını hasta yatağı sayesinde karşılayan hastalar psikolojik olarak kendilerini iyi hissederler. Sizlerde sevdiklerinizin yaşamlarına katkı sağlamak istiyorsanız hiç düşünmeden hasta yataklarından temin edebilirsiniz. Dilerseniz son teknoloji olan ürünlere, dilerseniz de fiyat bakımından daha uygun olan modellere bakabilirsiniz. Hastanızın yaşamına dokunabilmek için bu yatakları almanızda fayda vardır.

  
347 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın