Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Profesyonellerden Hasta Yatağı Tavsiyeleri

Çocuk ve yaşlılara özel olarak seçilen yataklar farklı tasarımlarda olması gerekirken, felçli hastalar için de özel yataklara ihtiyaç duyulur. Ameliyat sonrasında yatak istirahatı gereken hastalar için seçilen yataklarda lazımlık ve serum gibi aparatların olması önem taşımaktadır. Hasta yatağı alacak olan kişilerin alanında uzman olan firmalardan destek alması önerilir.

Hasta Yatağı Kiralama Nedenleri

Hasta yatağı kiralamason dönemlerde konforu nedeniyle tercih edrilir. Bunun başlıca nedeni, her bütçeye uygun koşullar sunmasıdır. Bütçe dostu yataklar olmasının yanı sıra, hastaların yatak ihtiyacı bittiği zaman yatağı kiralayan firmalar tarafından geri alınacak olan yataklardır. Hasta yataklarının kurumsal firmalardan kiralanması önerilmektedir.

Bunun en önemli nedeni, hasta yataklarının yenileri kadar temiz ve bakımlı olmasının önemidir. Hasta yataklarının temin edildiği firmaların sektörde bilinen ve profesyonel hizmet veren kuruluşlar olması son derece önem taşır. Bu firmalar, hasta yataklarını kiralamadan önce bakımlarını yapıp, detaylı temizlik sonrası kiralama hizmetini sunacaklardır.

Hasta yataklarında oluşabilecek herhangi bir arızada teknik servis ekipleri tarafından müdahale edilecektir. Hasta yataklarının gerek satın alınmasında gerekse de kiralanmasında kurumsal firmalardan destek alınması önerilir.

Uygun Fiyatlı Hasta Yatağı Seçenekleri

Hasta yatağı fiyatlarıyatakların cins ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlarla hasta yatağı sahibi olmak isteyenler için çok farklı seçenekler söz konusudur. Kısa süreli yatan hastalar için önerilen, kiralık hasta yataklarıdır. Hasta yataklarının belli bir süreliğine kiralanması, satın almaya nazaran oldukça ekonomik seçenekler içerisindedir.

Hasta yataklarında hareket kabiliyeti sunan modeller, manuel hasta yataklarına göre daha yüksek fiyatlı olacaktır. Bazı firmaların kendi üretimi olan hasta yatakları da ekonomik yatak seçenekleri içerisinde tercih edilebilir. Hasta yataklarında tek kriter fiyat olmayıp, kalitenin de seçimde etkisi son derece fazladır.

Kurumsal firmalar hasta yatak fiyatlarını yatağın otomatik olması, motor sayısı ve fonksiyonelliğine göre ayarlamaktadır. Bu nedenle, güvenilir firmalardan alışveriş yapılması hasta sağlığı için oldukça önem taşımaktadır.

Hasta Yatakları

Otomatik Hasta Yatakları

Hastalık süreci, hasta ile birlikte ona bakan kişiler için de endişeli ve zor zamanlardır. Hastanın bu evrede morali, ruh sağlığı da son derece önem taşımaktadır. Hastaların kendi ihtiyaçlarını başkasına muhtaç olmadan yapabilmesi, onlara rahatlık ve huzur verecektir.

Otomatik hasta yatakları bu amaca hizmet eden kumanda ile çalışan yataklardır. İki, üç ve dört motorlu hasta yataklarında bazı modeller asansörlü yatak tasarımlarıdır. Kumanda yardımı ile hasta, yatağı farklı açılara getirebilmekte, ziyarete gelenlerle konuşmakta ve yemeklerini yardımsız yiyebilmektedir. Fonksiyonel olan bu hasta yatakları son zamanlarda en çok tercih edilen hasta yatağı tasarımlarıdır. Kişiye konfor sunan bu türlü yatakların tercih edilmesi önerilir.

Her Hastaya Uygun Olan Yatak Tasarımları

Her hastaya uygun olan yatak modelleri farklı seçeneklerdedir. Yaşlı hastaların cilt sağlığı düşünülerek havalı yatakların tercih edilmesi önerilir. Hastaya moral sunması bakımından şık karyolaların tasarımlarda öne çıktığı görülür.

Hastanın kendi yatağına benzer modelleri tercih etmesi, hastaya huzur ve mutluluk verecektir. Hastalık müddetince kendi yatağında yatıyor hissini yaşatacak modellerin tercih edilmesi önerilir. Tekerleklerin otomatik fren sistemine sahip olması da hastanın emniyeti açısından son derece önem taşımaktadır.

  
281 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın