Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
4 Motorlu Hasta Karyolası Özellikleri Nelerdir?

Firmamız iki, üç, dört motorlu, asansörlü hasta yataklarının satış ve kurulumunu yapan işletmelerin başında gelmektedir. Hasta yataklarımız, ameliyat sonrasında da hizmet verecek özelliklere sahiptir. Serum askılıkları, yeni ameliyattan çıkmış olan hastalar için kullanımı önem taşıyan aparatlardır. Trenlendenburg ve ters trenlendenburg hareketleri yapma özelliği ile dört motorlu hasta yatakları son derece kullanışlı ve fonksiyonel modellerdir. El kumandası ile çalışma prensipleri de hastaya yatak içerisinde rahatlık ve konfor sunacaktır.

Hasta Yataklarından Beklenen Özellikler

Hasta yatağı modelleri, hastaya konfor sunacak özelliklere sahip olmak zorundadır. Hasta yataklarının seçiminde temel etken, kişinin geçirdiği rahatsızlık ve fiziksel özellikleridir. Genç hastalar ile ileri yaş hastalarına önerilen yatak modelleri farklı türlerde olmak zorundadır. Firmamız hasta yatakları, son derece kaliteli malzemeden üretilmiş olup, uzun süre bozulmadan kullanım imkânı sunacaktır. Hasta yataklarının antibakteriyel malzemelerden üretilmiş olması, sağlık için son derece önem taşımaktadır. Ayaklarda bulunan otomatik fren sistemi de hasta yataklarında yatan hastalar kadar refakatçiler tarafından da son derece önem taşımaktadır. Hastanın emniyetini sağlayan otomatik fren sistemi, son derece güvenli yapılardır. Ayrıca tekerleklerin de tam tur dönebilmesi, hasta yatağının rahatlıkla bir yerden başka bir yere taşınması için önem taşımaktadır. Firmamız hasta yatakları, rahat kullanılan ve sağlıklı tasarımlardır.

Otomatik Çalışma Prensipleri

Hasta yatağı fiyatları, pek çok kritere bağlı olarak değişim göstermektedir. Bunların başında otomatik çalışma prensipleri gelir. El kumandası yardımı ile hastanın yatağını, kimseye muhtaç kalmadan rahatlıkla hareket ettirmesi, konfor sağlayan unsurlardır. Firmamız hasta yatakları elektrikle çalışma prensiplerinin yanı sıra pille de kumanda edilen modellerdir. Elektrik kesintilerinin sık yaşandığı yerlerde önerilen, pille kumanda edilen modellerdir. Hastanın yardım almadan yemek yeme, kitap okuma aktivitelerini gerçekleştirmesi, kişiye mutluluk sağlayacaktır. Konfor yaratma özellikleri ile hareket kolaylığı sağlayan kumandalı hasta yataklarının kullanımı tavsiye edilmektedir. Hastalara rahatlık ve konfor sunacak yatak modelleri firmamızda zengin içeriklerde yer almaktadır.

Otomatik hasta yatakları

Kiralık Hasta Yataklarının Tercih Edilmesi

Hasta yatakları içerisinde kiralık hasta yatakları da son dönemlerde talep gören yatak kategorilerindendir. Hasta yataklarının her bütçeye uygun olması son derece önem taşımaktadır. Kiralık hasta yatakları sıfır yataklara nazaran daha uygun fiyatlıdır. Burada dikkat edilecek husus, kiralık hasta yatakları hizmetini kurumsal firmalardan almaktır. İkinci el hasta yataklarının bakımı ve temizliği oldukça önemlidir. Firmamız hasta yatakları hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmekte ve detaylı bakımları yapılmaktadır. Firmamız kiralık hasta yatakları, kaliteli olduğu kadar son derece de kullanışlı yataklardır. Teknik servis ekibimiz montaj hizmetini kiralık yataklar için de vermektedir.

Kurumsal Firmalardan Hizmet Alınması

Firmamız kurumsal hizmet veren işletmelerin başında gelir. Her hastaya uygun yatak ve sünger teknolojisi bulunmaktadır. Hasta yataklarında ileri yaş hastaları için önerilen cilde hava aldıracak özelliklerin olduğu yatak sistemleridir. Havalı hasta yatakları bu amaca hizmet eden kaliteli ve sağlıklı yatak tasarımlarıdır. Cilt yaralarının açılmasını önleyen havalı hasta yataklarımız, ortopedik özellikler de içermektedir. Kan akışını hızlandırması sayesinde cilt sağlığına da olumlu yönde hizmet edecektir. Firmamız hasta yatakları, kaliteli, sağlıklı ve kullanışlı modellerdir. Kurulum hizmetini de firmamız yerinde sunacaktır.

  
226 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın