Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Hasta Yatağı Ölçüleri Standartları Nelerdir?

Hastaların bir kısmı obezite tedavisi görmektedir. Bu hastalar için ağırlıklara dayanıklı hasta yataklarının seçilmesi son derece önem taşımaktadır. Firmamız hasta yatakları her hastaya uygun özellikler içeren geniş seçenekler sunmaktadır. Yatak ile zemin arasındaki boşlukta standartlarda belirlenmiştir.

Bu mesafenin de 40 cm.’den kısa olmaması gerekir. Firmamız hasta yataklarında standartlara uygun üretim yapan, kaliteli yatak firmalarının başında gelir. Hasta yataklarının yapımı da özen gerektirmektedir. Yatağı hazırlayacak olanların steril eldiven kullanması ve odanın havalandırılmış olması gerekir. Firmamız standartlara uygun üretim ve satış yapan firmaların başında gelir.

Hasta Yataklarında Farklı Modeller

Hasta yatağı modelleri, elektrikle ve pille kumanda edilebilen otomatik çalışma prensiplerine göre hareket eden tasarımlardır. İki, üç, dört motorlu veya asansörlü hasta yatakları, yatan kişiye konfor ve rahatlık sunacaktır. Hasta yataklarında kaliteli olduğu kadar rahat kullanım da son derece önem taşır. Hastalık zorlu bir süreçtir.

Bu süreçte hastalar kadar hasta yakınları da yıpranmaktadır. Hastaya refakat edenlerin hasta yatağını rahatlıkla bir yerden başka bir yere hareket ettirmeleri, tekerleklerin hareket kabiliyetine bağlıdır. Üç yüz altmış derece dönebilen tekerlekler, hasta yakınlarına büyük kolaylık sunacaktır. Tekerleklerde fren sistemi de hastalar için önemli bir emniyet unsurudur.

Hasta yataklarının otomatik çalışma prensipleri, yatan hastanın yardımsız şekilde hayati faaliyetlerini gerçekleştirmesine imkân tanıyacaktır. Hasta yatağı ayak, sırt ve boyun kısımlarını hareket ettirerek, yardımsız televizyon izleme gibi faaliyetleri gerçekleştirmesini sağlayacaktır. Firmamız hasta yatakları, fonksiyonel ve hastaya yaşam konforu sunan modellerdir.

Farklı hasta yatağı modelleri

Havalı Hasta Yataklarının Tercih Edilme Nedenleri

Uzun süre yatan yaşlı hastalar için önerilen yataklar, havalı hasta yataklarıdır. Havalı hasta yataklarının en önemli özelliği, yatağın içerisinden geçen hava kanallarıdır. Bu kanallar, hastanın kan akış hızını canlandırarak cilt sağlığına olumlu yönde katkılar sağlayacaktır. Yaşlılarda cilt yaralarının açılması son derece önemli sağlık sorunları arasındadır. Açılan cilt yaralarının kapanması zaman alacağı için ortopedik ve sağlıklı yatak tasarımları tercih edilmelidir.

Firmamız havalı hasta yatakları, kalitesi ve hareket kabiliyeti sunma özellikleri ile tercih edilecek modellerdir. Baklava ve boru tipli özellikler, kaliteli sünger tasarımları ile önerilen modellerdir. Felçli hastalar, uzun süre yatak istirahatı gereken hastalar için seçilecek yatak tasarımları son derece önem taşır. Firmamız bu konuda geniş içerikler sunar.

Hasta Yatağı Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

Hasta yatağı fiyatları, yatağın özelliklerine göre değişim gösterir. Otomatik yataklar, manuel çalışan yataklara nazaran daha pahalı ürünlerdir. Firmamız hasta yatakları, kaliteli olduğu kadar her bütçeye uygun seçenekler de sunmaktadır. Kiralık hasta yatakları, yeni üretimden çıkmış yataklara nazaran daha uygun fiyatlıdır.

Burada dikkat edilecek hususların başında, kiralık hasta yataklarının kurumsal firmalardan alınmasıdır. Hasta yataklarının temizliği ve bakımı son derece önem taşır. Firmamız kiralık hasta yataklarını, kiralama öncesi ve sonrasında detaylı şekilde temizleyip, bakımını yapmaktadır. Kaliteli hasta yataklarımız, herkese uygun içeriklerde satışı ve hasta yatağı kiralama hizmeti verilen ürünlerdir.

Hasta yataklarımızın kurulumu da teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Hasta yataklarında kullanılan süngerler de oldukça önem taşır. Uygun kalınlık ve ortopedik özellik taşıyan süngerlerimiz, kaliteli hasta yatak ve karyolalarımız için firmamızın sitesinin incelenmesi önerilir.

  
272 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın