Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Pozisyon Veren Hasta Yataklarının Kullanım Avantajları

El kumandası yardımıyla yatakların belli pozisyonlara getirilmesi son derece önemlidir. El kumandası ile hasta yataklarının bel, omur ve ayak kısımları rahatlıkla hareket ettirilebilecektir. Bu türlü hasta yatakları, yatan hastaya hem konfor hem de sağlık sunacaktır. Ortopedik hasta yataklarında iskelet sağlığı ilk planda düşünülen hususlardır. Bazı hasta yatakları elektrikle çalışırken kimisi elektrik kesintilerinin yoğun olabileceği durumlar için pilli şekilde de çalışan kumandalar ile hareket edecektir. Hasta yatağı alırken bu türlü detaylar da önem taşımaktadır.

Hasta Karyolasında Sıcak Tasarımlar

Hasta karyolası alırken hastanın moralini düzeltecek iç ısıtacak tasarımlara yönelmek son derece önem taşımaktadır. Hastalık son derece sıkıntılı bir süreçtir. Bu süreçte yatan hastanın huzurlu ve rahat olması son derece önem taşımaktadır. Hasta karyolaları da bu amaca hizmet eden en önemli unsurların başında gelmektedir. Özellikle ahşap görünümlü hasta karyolaları, yatan hastaya huzur verecek türden tasarımlardır. Hasta yataklarının dayanıklı olması kadar, şık ve özgün modeller olması da oldukça önem taşımaktadır. Yatan hastanın kendi yatağına benzer modelleri seçmesi de hastaya huzur ve mutluluk verecektir. Bu konulara dikkat etmek hasta karyolası seçiminde son derece önem taşımaktadır.

Hasta Yataklarında Ekonomik ve Her Bütçeye Uygun Tasarımlar

Hasta yatağı kiralama, yatak almak isteyenlerin tercih edebileceği ekonomik seçenekler içerisindedir. Hasta yataklarında kiralama seçeneğinin tercih edilmesi son derece mantıklı çözümler içerisindedir. Kurumsal firmalardan alınacak hasta yatakları kadar, kiralanacak yataklar da güvenilir olacaktır. Kurumsal firmalar kiralık hasta yataklarının bakım ve temizliklerini en ince detaylarına kadar yapacak güvenilir kuruluşlardandır. Kurumsal firmaların pek çoğu kiralık hasta yataklarının kurulum ve bakım hizmetini de yapacak işletmelerdendir. Bu nedenle hasta yatağı alırken ya da kiralarken profesyonel ve kurumsal firmalara yönelmek son derece önem taşımaktadır.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

Hasta yatağı fiyatları, firma bazında değişebildiği gibi yatak özelliklerine göre de değişim göstermektedir. Havalı hasta yatakları, pozisyon veren otomatik hasta yatakları farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Kiralık hasta yatakları da satın alınacak yeni hasta yataklarına nazaran çok daha uygun fiyatlı ve ekonomik yataklardır. Hasta yataklarında seçimi etkileyen unsurlar arasında yatan kişinin fiziksel özellikleri ile yaş grupları da son derece önem taşımaktadır. Hasta yatağında sadece fiyat karşılaştırması doğru yatak seçiminde yeterli kriter olmamaktadır. Kaliteli ve aynı özelliğe sahip olan hasta yatakları içerisinde yapılacak fiyat karşılaştırması önerilmektedir. Hasta yataklarında hastaya konfor sağlayan ve geçirdiği rahatsızlıklara özel bir yatak seçilmesi, önerilen hususlardandır.

Yaş Gruplarına Göre Uygun Yatak Seçimi

Felçli, yaşlı ve sürekli yatacak hastalar için seçilecek yatak tasarımları da farklı özellikler içermelidir. Bu türlü hastalar için önerilen, havalı hasta yataklarıdır. Havalı hasta yatakları, sürekli pozisyon ve hava veren yataklardır. İçlerinden geçen hava kanalları sayesinde yatan hastanın cilt sağlığına uygun şekilde havalandırma özellikleri mevcuttur. Baklava ve boru tipi havalı hasta yatakları, ileri yaş grubundaki hastaların incelen cilt yapısı için önerilen yatak grupları içerisindedir.  Her yaş grubuna uygun olarak seçilecek hasta yatakları, yatan hastaya rahatlık ve sağlık sunan tasarımlardır.

  
222 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın