Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Hastaya Özel Hasta Yatak Özellikleri

Hastaya Özel Hasta Yatak Özellikleri

Dünya üzerinde büyük bir hızla artan nüfus, kitlesel problemleri de beraberinde taşımaktadır. Bu problemler; yetersiz beslenme ve barınma, çevre kirliliği, salgın hastalıklar ve daha pek çok küresel sorunlara yol açmaktadır. Bunlar içerisinde belki de en tehlikeli ve en çok etkili olanı, yaşanan kitlesel sağlık problemleridir. Bir kişinin yaşadığı sağlık problemi, yeterli şartlar oluştuğunda, kısa sürede bir toplumun ve hatta tüm dünyadaki insanların sağlığını tehdit edecek boyuta gelebilmektedir. Bu nedenle, koruyucu sağlık önlemlerinin alınmasının yanında, tıbbi bakım ve tedavi kalitesinin arttırılması da, sağlığın korunmasında oldukça belirleyici bir faktör olmaktadır.

Neler Sağlığı Olumsuz Etkiler?

İnsan için, sağlığı olumsuz etkileyen çok sayıda faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları, kısa vadede etkisi gösterirken, bazıları ise, uzun yıllar sonunda yavaş bir şekilde zararlı etkilerini göstermektedir. Hastalıklar, çoğunlukla yaşlılık ile ilişkilendiriliyor olsa da, kötü yaşam koşulları, kişiyi genç yaşında bile çeşitli hastalıklarla mücadele etmek zorunda bırakabilir. İnsan hayatında, zararlı alışkanlıklar ile birlikte içinde düzenli sporun ve istirahatın olmadığı koşullar, belirli bir süre sonunda, ciddi hastalıklara ve sağlık sorunlarına kapı aralayacaktır. Bu noktada en kısa sürede iyi bir sağlık hizmeti alınarak, daha düzenli bir hayat tarzı tercih edilmelidir. Hasta yatağıalınacak sağlık hizmetinin kalitesini belirleyen önemli tıbbi ekipmanlardan biridir.

Sağlık Problemlerinde Yatağın Önemi

Sağlıklı bir insan, gün aşırı kullandığı yatağını, sağlık sorunu yaşadığı anlarda aynı rahatlıkla kullanamaz. Sıradan bir yatağın yapısı, hareketsiz ve tek parça bir yapıda olduğundan, insan vücudunun uyku haricinde gereken işlevsel özelliklere sahip değildir. Bu nedenle istirahattan çok daha fazlasını sunan, gelişmiş tıbbi yatak ihtiyacı doğmaktadır. Hasta karyolası adıyla bilinen gelişmiş tıbbi yataklar, gerek geçici, gerekse kalıcı bakım ve tedavi gerektiren durumlar için özel olarak tasarlanmış çok fonksiyonlu yataklardır. Bu yatakların hastaya sağladığı konfor sayesinde, sağlık sorununun vermiş olduğu sıkıntılara, çok daha uygun koşullarda müdahale edilmesine olanak tanımaktadır.

Ev Kullanımı İçin Hasta Yatağı

Firmamız; havalı yatak, elektrik motorlarına sahip model, full ABS özellikli ve çocuk hasta yatağı gibi pek çok farklı hasta yatağı modeli üretmekte ve kullanıma sunmaktadır. Bu modellerin her biri, farklı sağlık sorununun gereksinimlerine mükemmel bir şekilde cevap vermektedir. Hasta yataklarının sıklıkla hastanelerde görülmesi nedeniyle, evlerde bu yatakların kullanılmadığı algısı oluşmaktadır. Ancak üretmiş olduğumuz her model, ev kullanımına son derece uygun olup, gerek hastanın konforu, gerekse ev dekorasyonuna uyum gibi konularda, ihtiyaçlara tam anlamıyla cevap vermektedir. Üretmiş olduğumuz hasta yataklarında sahip olunan her özellik, hastane ortamında olduğu kadar ev hayatında da son derece işlevsel ve kullanımı kolaylaştırılmış bir şekilde sunulmaktadır.

Avantajlı Temin Seçenekleri

Hasta yatağı fiyatları, pek çok açıdan değişkenlik gösterebilmektedir. Öncelikle yatağın modeli, sahip olduğu nitelikler açısından farklılaşmayı getirmektedir. Örneğin 4 motorlu otomatik hareket kabiliyetli bir yatak ile manuel hareket eden bir hasta yatağının fiyatı doğal olarak farklı olacaktır. Bununla birlikte firmamız, her modelde, üretim kalitesinden ödün vermemektedir. Yatağın satın alınması, daha çok hastanın sağlık durumunda kalıcı sonuçlar olduğunda tercih edilmektedir. Bununla birlikte geçici sağlık sorunlarında duyulan ihtiyaç dâhilinde, hasta yatağı kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu şekilde yapılan kullanımda, firmamıza bildirilen kullanım süresi karşılığında ödenen ücret ile yatağın kullanım hakkına sahip olunur. Her iki kullanım şeklinde de, firmamız ihtiyaç duyulan teknik desteği sağlamakta ve kullanıcıları yatağın kullanımı hakkında bilgilendirmektedir.

  
486 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın