Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Hastane Tipi Ve Ev Tipi Hasta Yatakları

Ev Tipi Hasta Yatakları İle Hastane Tipi Hasta Yataklarının Arasında Ki Farklar Nelerdir

Sağlık insan hayatının en önemli değeridir. Bu durum ne yazık ki sağlık kaybedildiğinde anlaşılır. Hasta olan kişilerin bakımı, tedavisi, moral ve motivasyon durumuna dikkat edilmesi gerekirken aynı zamanda konfor ve rahatına da dikkat edilmesi şarttır. Bu anlamda hasta yatağı kullanımında seçim önem taşır. Hastalığın şekli, derecesi ve şiddeti hasta karyolası seçimini etkiler. Hastanede tedavi gördükten sonra evde nekahet altına alınan hastaların, rahat hareket etmeleri, yeme içme gibi ihtiyaçlarını karşılaması için farklı fonksiyonlara sahip olan hasta yataklarını evlerinde de rahatlıkla kullanabileceklerdir. 

Havalı Hasta Yatakları Ev Ortamında Kullanılabiliyor Mu?

Hasta yatakları, evlerde kullanılan yataklara nazaran daha geniş ve kullanışlıdır. Antibakteriyel oluşu sebebiyle de ortamda toz, hav ve kir gibi bakteri oluşumuna sebep olacak içerikleri taşımamaktadır. Son yıllarda havalı hasta yatağı ev ortamında da çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Hasta bu yatağın farklı kademeleri sayesinde kendi rahatına uygun olan pozisyonu kendisi dahi sağlayabiliyor. Yatak başının ayarlanması, ayak yüksekliğinin sağlanması, yatağın yerden yüksekliğinin ayarlanması ve kolay temizlenmesi sayesinde havalı yataklar konforlu bir kullanım sağlıyor.

Eve Hasta Yatağı Almak Kaç Lira Tutar?

Hastalığın seyir ve gidişatı hastaların rahatlığıyla doğru orantılı olarak tedavi süreci oluşturuyor. Bu bakımdan bir hasta ne kadar rahatsa o derece de rahat hareket edebiliyor. Hastaların özel ihtiyaçlarını daha rahat karşılamalarını sağlayan hasta yatakları, satın alınabildiği gibi kiralık olarak da ev ortamında kullanılabiliyor. Hasta yatağı fiyatları yatağın fonksiyon, gelişmiş koşullar ve özelliklerine göre değişim gösteriyor olsa da, uygun fiyatlı olan modeller bulunuyor.

Hasta Yatağı Kiralamak Mümkün Mü?

Hastanızı rahat ettirmek istiyor fakat hasta yatağını satın almak bütçeniz için uygun olmuyorsa hasta yatağı kiralama firmaları aracılığıyla da hizmet alabilirsiniz. Hastanızın koşul ve yaşam standardına uygun olan, ihtiyaçlarını rahatça gerçekleştireceği yataklarla, konfor sağlamasına katkıda bulunabilirsiniz. Geniş bir yatakta rahatça yatmasını sağlayan, baş ve vücudunun diğer bölgelerinin hareket etme fonksiyonu bulunan yataklarla hastalarınızın daha hızlı iyileşmesine katkı sağlayabilirsiniz.

  
640 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın