Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Emek Sağlık Hasta Karyolası Fiyatları

Yaşlı hastalar, felçli hastalar ile diğer yaş gruplarının yatacağı yataklar farklı özellikler içermelidir. Bu bakımdan fonksiyonel yatakların tercih edilmesi son derece önem taşıyan hususlar arasındadır. Hasta yataklarında yapılan malzemenin de kaliteli olması, uzun süre kullanım açısından önerilen hususlardandır.

Hasta Yataklarında Rahat Modeller

Hasta yatakları, yatan kişiye rahatlık sunacak özelliklere sahip olmalıdır. Yatan hastanın rahat etmesi için yatağın hareket edebilme özelliği olmalıdır. El kumandası ile hareket edebilme özelliği hastaya son derece rahatlık ve konfor sunacaktır. Bu sayede rahatlıkla televizyon izleyip, kitap okuyabilecektir. Ayrıca, yemek yeme ve gelen misafirlerle oturarak konuşabilecektir. Yataklarda kumanda ile ayarlanma özelliği, bel, sırt ve ayak kısımlarında olabilecektir. Ayrıca yerden yükselebilen asansörlü hasta yatağı modelleri de mevcuttur. Hastanın ameliyattan yeni çıktığı durumlarda bazı zorunlu ihtiyaçlarını gidermesi güç olacaktır. Bu nedenle hasta yatağına monte edilebilen lazımlık ve serum gibi aparatların bulunması önem taşımaktadır. Hasta yataklarında herkese uygun model zenginliği sunan firmalara yönelmek önem taşır.

Hasta Yataklarında Kiralama Hizmetinin Önemi

Hasta yatağı kiralama, hastanın kısa süreli olarak yatması gereken durumlarda tercih edilmektedir. Bu yatak tasarımlarında, ilk üretimden çıkmış yataklarda görülen her türlü özellik bulunmaktadır. Hasta yatakları, kullanım sonrası, bakımı yapılmış ve en ince ayrıntısına kadar temizlenmiştir. Hasta yatağının işlevi bittikten sonra, evlerde yer kaplaması da istenmeyen durumlardandır. Firmamız, işi biten hasta yataklarını aynı temiz hali ile adresten almaktadır.

Yaşlı Hastalar İçin Önerilecek Hasta Yatakları

Yaşlı hastalar için önerilecek hasta yatakları arasında, havalı hasta yatağı gelecektir. Havalı hasta yatağı, yaşlanan cilt yapısına uygun özellikler içermektedir. Yaşlı hastalarda en çok görülen, yaşa bağlı olarak incelen cilt yaraları olacaktır. Cilt yaralarının önüne geçmenin tek yolu da havalı hasta yatakları olmaktadır. Havalı hasta yataklarında içlerinden geçen hava kanalları, cildin nefes almasını sağlamaktadır. Kan akışını hızlandırarak cilt yaralarının önüne geçecektir. Havalı hasta yatağı tasarımlarında hem kaliteli hem de sağlıklı tasarımlar için firmamızdan hizmet alınması önerilmektedir. Firmamız yataklarında sünger özellikleri de omurga ve cilt sağlığına uygun özelliktedir. Nefes alan teknolojiye sahip yatak ve süngerler, hastalar için sağlık ve rahatlık sunacaktır.

Ekonomik Hasta Yatakları

Firmamız üretimi olan bazı modeller ise ekonomik hasta yatakları olarak nitelendirilir. Diğer hasta yataklarında bulunan tüm özellikler, bu yataklar için de sunulmaktadır. Hasta yataklarında motorlu çalışma prensipleri, yatağın kolaylıkla hareket edebilmesini sağlamaktadır. Hasta yatağının ayarlanabilmesi sayesinde yatan hasta iyileşme sürecini rahatlıkla atlatabilecektir. Firmamızda ekonomik alternatif olarak hasta yatağı kiralama hizmeti de verilmektedir. Hasta yataklarının yerinde kurulumunu, firmamız personeli yapacaktır. Oluşabilecek en ufak bir arıza ise yerinde müdahale edilecektir. Satın alınan yataklar kadar kiralanan yataklarda da teknik servis hizmeti bulunmaktadır. Geniş hizmet ağımız mevcuttur.

Hasta Karyolalarında Şık Tasarımlar

Bu sayede yatan hasta mutlu ve huzurlu olacaktır. Hasta karyolalarında genelde tercih, hastanın kendi yatağına benzer tasarımlara yöneliktir. Kaliteli ve güvenilir hasta yatakları için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

  
1108 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın