Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Yatalak Hasta Yatağı Çeşitleri

İnsan hayatının süresi, kişiden kişiye, zamandan zamana değişiklik göstermektedir. Hayat süresinin kısalığı veya uzunluğu; çevresel faktörlerden, kişinin genetik özelliklerine, iç ve dış tehditlerden, öngörülmesi mümkün olmayan kaza ve olasılıklara kadar pek çok unsura göre oluşmaktadır. Her halükarda insan ömründe en etkili olan faktör, sağlık koşulları olup, her ne sebepten etkilenirse etkilensin, geri kazanılması için, büyük çaba ve maliyete katlanılmaktadır. Tıbbın imkânları, gelişen dünyada bu durumu iyileştirmek adına çeşitli araştırma ve geliştirme faaliyetlerine girişerek, hasta yatağı gibi sağlığın kazanılmasında ve tedavisi mümkün olmayan sağlık problemleriyle yaşamayı kolaylaştırmasında büyük faydaları olan ürünü geliştirmiştir.

Eski Ve Yeni Tedavi Yöntemleri

İnsanlık tarihi, sayısı tam olarak kestirilemeyen çok sayıda; savaş, felaket ve hastalıkla boğuşarak oluşturulmuş bir bütünü ifade etmektedir. Bu üç sebebin ortak özelliği ise, insan sağlığını çok ciddi bir şekilde etkileyen unsurlar olmasıdır. Eski çağlarda bir kişinin bile herhangi bir nedenden dolayı sosyal yaşamdan geride kalması, mensubu olduğu topluluk için büyük bir kayıpken, artan insan nüfusu ve etkileri, sağlığın büyük bir insanlık problemi haline gelmesine neden olmuştur. Günümüzde gelişen tıbbi imkânlar, nüfusun hızla artışı ve kaynak sorunlarına rağmen, hayat kalitesinin artışında büyük rol oynamakta ve ortalama yaşam süresinin yükselmesinde büyük pay sahibi olmaktadır.

Yeni Tıbbi Cihazlar

İnsan hayatı ve sağlığı üzerindeki faaliyetlerin tarihi, oldukça eski zamanlara dayanır. Eski çağlardaki tıp otoriteleri, günümüze ışık tutacak bazı öngörülerde bulunmuş olsa da, fikirlerine dayanak teşkil edecek teknik imkânlardan yoksunlardı. Ancak son birkaç yüzyılda yaşanan aydınlanma ve her tecrübeden edinilen yeni bilgi, hastalıklara ve insan yaşamını tehdit eden tüm unsurlara bakış açısını bütünüyle değiştirmiştir. Bunun sonucunda geliştirilen yeni tıbbi ekipmanlar ve cihazlar, hastanın iyileşmesine olduğu kadar tıbbın gelişimine de büyük katkı sağlamıştır. Hasta yatakları olarak bilinen modern bakım ve tedavi ekipmanları, başta evde ve hastanelerde hastaların tedavi süreçlerinin tamamında kullanılan bir ekipman olup, kalıcı engeli bulunan bakıma muhtaç kişilerin kullanımına da sunulmaktadır.

Yatalak Hasta Bakımı

İnsan hayatında karşılaşılan pek çok hastalık veya sağlık sorunu, kısa süreli istirahat veya belirli bir tıbbi destek ile atlatılabilmektedir. Bununla birlikte, bazı rahatsızlıkların tedavisi, ya kısmen mümkün olmakta veya tedavisi imkânsız bir noktaya da gelebilmektedir. Doğuştan gelen rahatsızlıklar ile sonradan yaşanan kaza veya hastalık sonucu, başta felç olmak üzere bazı rahatsızlıklarda kişinin; yürümesi, ayağa kalkması, konuşması ve yemek yemesi mümkün olmayabilir. Bu tür faaliyetler başta olmak üzere kişisel temizliğin de bir başkasının yardımı olmadan giderilmesi mümkün olmayacaktır. Halk arasında yatalak hasta olarak bilinen bu tür hastalar için, hasta yatağı mükemmel bir bakım olanağı sağlamakta ve hastanın ihtiyaçları, mümkün olan en konforlu şekilde giderilmektedir.

Çeşitler Var Mıdır?

Tüm hastalıkların ve sakatlıkların, birbirine benzeyen ve benzemeyen yönleri vardır. Benzer yönler, tedavi ve bakım sürecinde aynı yöntemlerin kullanılmasında zaman zaman ortak olsa da, karakteristik özellikleri nedeniyle ayrıştığı ve dolayısıyla farklı tedavi ve bakım tekniklerinin uygulandığı anlar, çok daha fazladır. Bu durum, her sağlık sorununa özel teknikler kullanılması olgusunu doğurmaktadır. Firmamız, bu durumu hasta yatağı modellerini çeşitlendirerek, en mükemmel şekilde kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Havalı hasta yatağı, manuel hareket ettirilebilen, elektrik motorları ile hareket eden, evlerde ahşap kenarlıkları ve baza özelliği ile dekorasyona mükemmel uyum sağlayan ve full ABS özellikli gibi pek çok model, kullanıcılarına sunulmaktadır.

Süreli Veya Süresiz Kullanım İmkânı

Hasta yatağı fiyatı; yatağın modeline, üretimi esnasında kullanılan malzemelere, tasarım ve işçiliğine kadar pek çok değişkene bağlıdır. Yatağın satın alma bedeli ödenerek, süresiz olarak yatağın kalitesinden faydalanılmaktadır. Ürettiğimiz yataklardaki gerek malzeme gerekse tasarım kalitesi, uzun yıllar güvenle kullanılmaya müsaittir. Bu anlamda eğer ömür boyu bir ihtiyaç durumu varsa, yatağın satın alınması, uzun vadede oldukça kazançlı bir yatırım olacaktır. Bunun yanında geçici ihtiyaç durumları da olabilir. Bunun için, hasta yatağı kiralama hizmetimiz bulunmakta olup, geçici ihtiyaç veya deneme amaçlı kullanımlarda müşterilerimize sunmuş olduğumuz avantajlı bir seçenektir. Yataklarımız, üstün kalite standartları ile üretilmekte olup, uzun ömürleri ile kullanıcı dostudur.

  
1176 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın