Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Hasta Yatağı Faydaları Nelerdir?

Hasta Yatağı Faydaları Nelerdir?

Hasta yatağı, faydaları bakımından hem hastalara hem de hasta bakıcılara her yönden binlerce fayda sağlar. Öncelikle kolaylık sağlayan sistemi ile insan gücüne ihtiyaç olmadan hastanın belirli başlı işlemlerinin kendi başına halledilmesine destek sağlar. Birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitli yatakları ile herkesin istek ve arzusuna uygundur. Hasta yataklarının en büyük faydalarından bir tanesi hastanın psikolojik yönden kendisini daha iyi hissetmesini sağlar. Gün içerisinde ki rutin işlemlerini tek kumanda ile hallederek kendisi nasıl rahat ediyor ise o pozisyona kendisini direkt olarak getirebilir. Yatakta mevcut olan tekerlekler sayesinde yatağı dilediğiniz yöne çekebilir yer değişikliği yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu durum hasta için avantajlı olacaktır. Hastanın bulunduğu odanın temiz tutulması gerekir. Bu nedenle de tekerlekler sayesinde istediğiniz tarafa çekerek temizlik yapabilir hastanın odasını en güzel şekilde temizleyebilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları Ne Kadardır?

Hasta yatağı fiyatı ortalama bir fiyat belirlenerek satışa sunulur. Hastalığın derecesine göre farklı yatak tipleri vardır. Bu yataklardan hangisi sizin için uyumlu ise o yatağı seçebilir ve seçtiğiniz yatağa göre de ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Her bütçe ile uyum sağlayan yataklar mevcuttur. Dilerseniz hasta yatağı kiralama hizmetlerinden de direkt olarak faydalanarak satın almaya gerek kalmadan bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Havalı Hasta Yatağı Nedir?

Havalı hasta yatağı her hastanın kilosu ile uyumlu olan ve hasta için oldukça konforlu olan yatak türlerinden sadece bir tanesidir. Hasta gün içerisinde dilediği gibi yatabilir ve rahat bir uykunun keyfine varabilir. Hasta ister 50, ister 150 kilo olsun hastanın kilosu ile uyum sağlamasından dolayı hiçbir sorun yaşanmadan yatağın tüm özellikleri uygulanır. Tüm vücuda aynı oranda basınç sağlar.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Nedir?

Pozisyon veren havalı yatak, hastanın çeşitli pozisyonlar alarak daha rahat olmasını sağlar. İstediği şekilde, istediği pozisyonda yatma imkânı veren bu yataklar tam anlamıyla yataklar hastalar için mucize olmuştur. Hasta yatağı ve tüm detayları için firmamız ile iletişime geçerek aklınıza takılan her soruyu sorarak bilgi edinebilirsiniz.

  
1147 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın