Emek Sağlık Hasta Yatakları
Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunmak, müşterilerimizin sağlık ve konforu için bir hizmettir. Özellikle kısa süreli kullanım için satın almak yerine, kiralama seçeneği daha ekonomik bir seçenek olabilir.

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hasta yatağı kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralama hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hasta yataklarını seçiyoruz ve müşterilerimize kiralama süresince tam destek sağlıyoruz.

Kiralamak istediğiniz yatağı seçtikten sonra, ürünün kurulumu, kullanımı ve bakımı konusunda size detaylı bilgi veriyoruz. Kiralama süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorun için de, profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin sağlık ve konforu bizim için önceliklidir. Hasta karyolası kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Emek Sağlık

Emek Sağlık Hasta Yatakları: Konforlu ve Güvenli Bir İyileşme Süreci

Hasta yatakları, hastaların yaşam kalitesini artırmak ve sağlık çalışanlarının işlerini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Emek Sağlık, hasta yataklarında konfor, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler sunarak, hastaların ve sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Emek Sağlık hasta yatakları, kullanıcılarının konforunu ve güvenliğini sağlamak için bir dizi özellik sunar. İşte bu özelliklerden bazıları:

Yükseklik Ayarlı Yatak: Hasta yatağının yüksekliği, sağlık çalışanlarının hastalarını rahatça tedavi etmelerine ve hastaların yataktan inip çıkmalarını kolaylaştırmaya yardımcı olacak şekilde ayarlanabilir.

Elektrikli Hareket Kontrolü: Emek Sağlık hasta yatakları, elektrikli hareket kontrolü sayesinde hastaların veya bakıcıların yatak pozisyonunu kolayca ayarlamalarını sağlar. Baş ve ayak kısmındaki açılar, hastanın konforunu artırmak veya belirli tedavi ihtiyaçlarına göre düzenlenebilir.

Yandan Korkuluklar: Yatağın her iki tarafında bulunan korkuluklar, hastaların güvende kalmasına yardımcı olur ve düşme riskini azaltır. Ayrıca, korkuluklar hastaların yatakta hareket etmelerini kolaylaştırarak ek destek sağlar.

Hasta Yatağı Yüzeyi: Emek Sağlık hasta yatakları, bası yarası (dekübit) oluşumunu önlemeye yardımcı olan özel yatak yüzeyleri sunar. Yatak yüzeyleri, hava dolaşımını artırarak nem ve terlemeyi azaltır ve böylece hastanın daha rahat ve hijyenik bir ortamda iyileşmesini sağlar.

Döşeme ve Temizlik: Emek Sağlık hasta yatakları, kolay döşenebilir ve çıkarılabilir özel yatak çarşafları ve koruyucu kaplamalar ile gelir. Bu, hastaların rahat ve hijyenik bir ortamda kalmasını sağlarken, sağlık çalışanlarının da yatağı kolayca temizlemesine ve değiştirmesine olanak tanır.

Döner ve Frenli Tekerlekler: Hasta yatağının altında bulunan döner tekerlekler, yatağın hastane içinde kolayca hareket ettirilmesini sağlar. Frenli tekerlekler ise yatağın güvenli bir şekilde sabitlenmesine olanak tanıyarak, hastanın ve sağlık çalışanlarının güvende kalmasını sağlar.

Acil Durum İndirme: Emek Sağlık hasta yataklarında bulunan acil durum indirme özelliği, elektrik kesintisi veya benzeri durumlarda yatağın hızlı bir şekilde düz pozisyona getirilmesine yardımcı olur.

İşbirliği Yaptığımız Firmalar

3 Motorlu Yatak
3 motorlu hasta yatağı
Ahşap Hasta Yatağı
Ahşap hasta yatağı
ABC Havalı Yatak
ABC Havalı Yatak
Hastalık Ve Yaşlılık Sürecinde Kullanılabilecek Yataklar

İnsanların hastalık süreci kaçınılmaz olan durumlardan biridir. Yaşlılık ise her insanın mutlaka geçireceği bir dönemdir. Bu iki faktör yan yana geldiğinde ise insanların hayatı inanılmaz derecede zor bir hale geliyor. Bu süreçte bakım yapan insanlar da önemli zorluklar çekiyor. Zorlukların çekilmemesi için hasta yatağı üretimlerimizi her geçen gün daha da arttırmaya devam ediyoruz. Her ürettiğimiz model medikal açıdan güvenilir ve sağlıklı olup hastaların yaşam kalitesini yükseltme amacı gütmektedir. Bu süreçte insanların durumuna bağlı olarak farklı modeller üretmeye özen gösteriyoruz. Hastalık sürecinde kısmi hareket edebilen ve hiç hareket edemeyen hastalara göre üretimlerimiz bulunuyor.

Hastalıkların Şiddetine Göre Hasta Yatakları

Hasta yatağı seçimi yapmak rastgele yapılabilecek bir işlem değildir. Özellikle de tedavisi evde devam edecek olan hastalar için hasta yatakları son derece titiz şekilde tercih edilmelidir. Bu yataklarda belli özellikler vardır. Bu özelliklerin dikkate alınması evde bakımı yapılacak olan hastanın yaşam kalitesini yükseltmek adına önemli bir davranıştır. Hasta yataklarında en önemli özellik havalı yatak olmasıdır. Havalı yataklar sürekli olarak yatmaya bağlı olarak oluşan bası yaralarının oluşmasını engelleyen bir özelliğe sahiptir. Kalite düzeyi son derece iyidir ve uzun yıllar kullanılma garantisi sunmaktadır. Havalı yatak modellerimiz sayesinde insanlar çok rahat bir şekilde gün içerisinde dinlenme imkânı bulabiliyorlar.

Hasta Yatakları Temin Etmek Kolay Mıdır?

Eskiden hasta yatakları yalnızca hastane ve rehabilitasyon merkezleri gibi yerlerde kullanılırdı. Ancak medikal sektörünün daha da gelişmesi bu yatakların ev ortamları için de üretilmesine olanak sağlamıştır. Artık istenilen hasta yatağını satın alarak ya da kiralayarak evlerinizde de hasta bakımı yapabilme imkânı bulabileceksiniz. Hasta yatakları fiyatları da bu bağlamda değişiklik gösterse de her yatak kendi çapında uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Her hasta için bir yatak kiralama işlemi yapabilirsiniz. Hasta karyolası olarak sunduğumuz ürünler 10 garantili olup montaj işlemlerini de firmamız gerçekleştirmektedir. Sizler de hasta yatağı satın almak ya da kiralamak isterseniz firmamızın hizmetlerinden detaylı olarak faydalanabilir ve bu yataklara sahip olabilirsiniz.

  
1854 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın