Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağın Özellikleri

2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağın Özellikleri

Firmamız bünyesindeki 2 motorlu ahşap hasta yatağımız motoru sayesinde kullanımı çok kolay olan ve ergonomik yapıya sahip bir hasta yatağıdır. Hasta yatağımız acil durumlarda kilitleme sistemi bulunmaktadır. Anti bakteriyel özelliğe sahip olan bu hasta yatağımızın temizliği de çok kolaydır. 360 derece dönebilen tekerliklere sahip olan hasta yatağımızın farklı yerlere taşınması daha kolay olur ve tekerliklerdeki kilitleme özelliği sayesinde istenilen yere sabitlenir. Hasta yataklarımız arasında en çok tercih edilen 2 motorlu ahşap hasta yatağı modelimizde korkulukları sayesinde hasta daha güvenli hareket ettirebilir ve edebilir. Ayrıca hastaların iyileşme süresinde yatağımızın kenarlarında serum takma aparatı bulunmaktadır. Bu hasta yatağımız elektrik kesintisinde 9 voltluk çalışabilen kumanda pillerine sahiptir.

2 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı Fiyatı

Firmamızdaki hasta yatakları fiyatları yataklarımızın özelliklerine, markasına ve modeline göre değişmektedir. Firmamızdaki hasta yataklarımızı kısa süreli hastalar için kiralayabilirsiniz. 7/24 size her zaman bilgi ve destek veren firmamız sizin için ürünleri açıklayıcı olup bilgi verir ve her zaman yanınızda olur. Firmamızdaki hasta yatakları her hastanın farklı ihtiyaçlarına göre üretilir hastaların ve hasta bakıcıların işini kolaylaştıran ürünlere sahiptir.

  
1362 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın