Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Yatağının Önemi

Hasta Yatağı, Hasta Karyolası Modelleri ve Özellikleri

Firmamız, yatan hastaların fiziksel ve psikolojik olarak kendilerini daha iyi hissedebilmeleri için özel olarak hasta yatağı modelleri üretimi yapıyor. Hasta yatağına uygun ve birçok özelliği bir arada barındıran hasta karyolası da üretilir. Üretimi yapılan hasta yatağı modelleri, hasta karyolası ve özellikleri şu şekildedir:

2 motorlu ekonomik hasta yatağı karyolası modeli; üst bölümünde bulunan hava delikleri, hastaların terlemesini önler. Karyolanın ayak ve baş kısımlarının iki tarafında, toplam 4 tane olacak şekilde serum askısı da bulunur. Kumandası ve motoru elektrik gücüyle çalıştığı için, elektrikler kesildiğinde 9 voltluk piller ile kullanılmaya devam edilebilir. Yanlarda bulunan demir korkuluklar, dilediğiniz zaman çıkarılıp takılabilme özelliğine sahiptir. Tekerlekleri 360 derece dönebilen ve acil durumlarda gelen sağlık görevlilerine kolaylık sağlar.

3 Ve 4 Motorlu Yatakların Fonksiyonları

3 motorlu hasta yatağı karyolası modeli; tam elektrikli olup, 3 farklı kullanım ayarı bulunur. Yatağın üst kısmında bulunan hava delikleri sayesinde, hastanın terlemesi engellenmiş olur. 180 ila 200 kg taşıma kapasitesi sayesinde, kilolu ve yatması gereken hastalar için en konforlu yatak modelidir. 24 ay garantisi bulunan yatak modelimizin, firmamız ücretsiz olarak nakliyesini ve kurulumunu sağlar. Aynı zamanda hasta karyolası satın aldığınızda, yatak ve serum askıları ücretsiz olarak müşterilerimize hediye edilir.

4 motorlu hasta karyolası modeli; 4 motorlu hasta karyolasında 4 adet piston bulunur. Özel kumandası ile birlikte aşağı ve yukarı indirme çıkarma hareketleri kolaylıkla sağlanır. Bu modelde karyoladaki tüm metal parçalar anti-bakteriyel özelliktedir. 180 ile 200 kilogram arasında bulunan hastalar için en ideal modelimizdir. Ayrıca yoğun bakım hizmetinde en sık kullanılan ve sağlık personeline en çok yardımcı olan modelimizdir.

Havalı Hasta Yatakları ve Özellikleri

Havalı hasta yatağı modelleri üç farklı çeşitte üretilir. Bunlar baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak ve pozisyonlu havalı yatak modelleridir.

Baklava tipi havalı yataklarda hastanın ağırlığına göre yatak basıncı ayarlanabilir. Masaja benzer bir özelliği ile vücuttaki dokuları besler. Yatak yaralarının oluşmasını engeller. Kullanım süresi en az 10 yıldır. 2 yıl garantisi bulunur. Aynı zamanda yatağın hasar gören kısımları için de kullanılabilecek yamaları mevcuttur. 

Boru tipi havalı yataklarda, 160 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunur. Yatak yarası bulunan hastaların tedavisi için yardımcı bir medikal üründür. İçerisindeki hava dolaşım sistemi sayesinde hastanın terlemesini engeller. 19 adet borudan oluşur. Hasar gördüğü takdirde, yatağın tümünü değiştirmek yerine sadece hasar gören boruyu değiştirme imkânına sahiptir. Daha çok felçli hastaların kullanması gereken bir yatak modelidir. Kan dolaşımını vücuda eşit olarak dağıttığı için, hastanın rahat bir şekilde yapabilmesini sağlar.

Pozisyon veren havalı yataklarda ise 21 adet havalı boru bulunur. 3er tane giriş ve çıkışı bulunan A+B+C hava ventilasyon sistemi ve basınç ayarı bulunur. 200 kilogramağırlığındaki hastalara uygun yatak modellerimiz arasında yer alır. Ayrıca ışıklı arıza uyarı sistemi de bulunur.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti

Hasta yatağı fiyatları sanıldığı kadar yüksek maliyetli ürünler değildir. Firmamız bu konuda hasta ve hasta yakınlarına yardımcı olmak amacı ile en uygun fiyatlardan satış yapmaktadır. Uzun yıllar boyunca sektörde en uygun fiyatlar karşılığında, en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Hasta yatağı satın almak için yeterli bütçesi bulunmayan müşterilerimiz için de hasta yatağı kiralama hizmetimiz bulunur. Aynı zamanda bel ağrısı gibi sebeplerden dolayı geçici bir süre bu yatakları kullanması gereken hastalar için de hasta yatağı kiralama seçeneğimiz etkili bir tercih sebebidir. Firmamıza ulaşarak merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyoruz.

  
1228 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın