Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Hasta Karyolası Yatağı

Hastanın hareket kolaylığının sağlanmasının yanında bir yerden bir yere kolayca götürülmesi içinde etkin tekerlekleri bulunuyor. Hasta karyolası yatağı üretilirken hastanın ağırlığı ve sürekli yatıp yatmadığı hususları bile düşünülmüş. Bu nedenle motor kalitesi tasarımı yapılmış olup böylece motor gücüne göre daha fazla kolaylığı barındıran yataklar imal edilmiş. Hasta karyolası yatağı  modelleri arasında temizlik kolaylığının yanında mikrop barındırmayan malzemeden üretilerek hastanın her açıdan güvenliğinin düşünüldüğü tasarımlar bulunuyor.

Hasta Yatağı Modelleri Nelerdir?

Hasta yatağı modelleri arasında ahşap üretim ev modelleri bulunduğu gibi hareket edebilen motorlu modellerde görmek mümkündür. Ahşap modellerde daha çok hastanın psikolojisi ve yatağın sonradan da kullanılması düşünülmüş olup kullanıcının tercihleri göz önünde tutulmaya çalışılmış. Ayrıca Hasta yatağı modelleri arasında iki motorlu, üç motorlu, dört motorlu ve asansörlü olarak sınıflandırılan çeşitler bulmak mümkün.

Asansörlü yatakların en önemli ayırt edici özelliği yatağın tamamen indirilip kaldırılabiliyor olması. Ayrıca yatağın motor gücü sayesinde çok kilolu hastaları da kolayca taşıyabilmesini sağlıyor. Hasta yatağı modellerinin en önemli bir diğer özelliği de hastanın ihtiyaç duyduğu serum aparatlarının dört bir yanında bulunması. Özellikle sürekli doktor kontrolünde olan ve sürekli serum kullanan hastalar için önem arz eden bu durum yatakların tercih edilmesini sağlıyor.

Hasta Yataklarının Sunduğu Kolaylıklar Nelerdir?

Hasta Karyolası YatağıHasta yataklarının güvenilir firmalardan alınması garantili olmasını da sağlıyor. Ayrıca montaj tamamen ücretsiz yapılarak yatağın tüm özelliklerinin kurulum sırasında birebir anlatılması da sağlanıyor. Çok sayıda özelliği bulunan bu yatakların kullanımının zaman içinde öğrenileceği düşünülerek çok sayıda firma teknik destek hattını da bulunduruyor. Bu sayede kullanıcı sürekli sorularını sorabileceği bir muhatap bulabiliyor.

Yatakların büyük bir çoğunluğu kumandalı olup kumanda sistemi sayesinde sadece hastaya bakan kişi değil hasta da yatağın hareket ettirilmesini sağlayabiliyor. Ayrıca yatakların nefes alabilen bir dokuya sahip olması hastanın dışardan gelecek mikroplara karşı korunmasını sağlıyor. Kullanılan bu yataklar sayesinde önceki zamanlarda eziyete dönüşen hasta bakma işi oldukça kolay yapılabiliyor.

  
475 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın