Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Klozetli Hasta Yatağı

Klozetli Hasta Yatağı

Hasta Yatakları Neden Gereklidir?

Önemli rahatsızlıkları nedeniyle yürümesi mümkün olmayan hastaların, ya da yaşı çok ilerlediğinden artık hareket etmesi çok zorlaşan kişilerin normal yataklar ya da donanımı çok fazla olmayan klasik hastane yatakları yerine özel üretim hasta yataklarında yatması gerekir. Firmamız ve satış sitemiz gibi, özenle tasarım yapan firmalardan hasta yataklarını alabilirsiniz.

Hasta yatakları yatalak yani devamlı yatan ya da çok özel hareket edebilen hastalar için hareket fonksiyonlu olarak imal edilmektedir. Özel tasarım ürünlerdir. Sırt kısmında, ayak kısmında birçok pozisyonda hareket ettirme ve sabitleme özelliği bulunmaktadır. Yandan manuel ve el kumandalı olarak hareket ettirilebilir. Hastanın mikrop kapmaması için anti bakteriyel malzemelerden imal edilmektedir. Tekerlekli olup her yöne hareket ettirilebilir. Temizlenmesi kolay malzemelerle üretilmektedir.

Klozetli (Lazımlıklı) Hasta Yatakları

Son derece kullanışlı olan hasta yatağı modellerinden biri, klozetli hasta yatağı modelidir. Bu modelin çok özel bir lazımlık bölümü bulunmaktadır ve takılıp çıkarılabilir, aynı zamanda kolay temizlenen bir bölümdür. Yatağın tamamı, anti bakteriyel olan ve kolay temizlenen malzemeden imal edilmiştir. Klozetli hasta yatağı sayesinde, yatalak hastanın altı bağlanmadan, tuvalet ihtiyacını rahatça karşılayacak şekilde yatması mümkün olmaktadır.
Klozetli Hasta Yatağı

Modelin yüksekliği 40 cm olarak tasarlanmış olup, boyu 1.90, eni ise 90 cm olarak tasarlanmıştır. Yatağın hem baş, hem de ayak kısımlarında hareket etmesini sağlayan elektrik motor sistemi bulunmaktadır. Elektrikle çalışan sağlık aletlerini yatakla birlikte kullanabilirsiniz. Yedek pili ile elektrik kesintisi durumunda 9 voltluk deposundan yedek elektrik kullanılabilir. Yatağın kenarında korkulukları bulunmaktadır. Bunlar sağlamdır ve hastanın güvenli yatmasını sağlar. Ayakları tekerlekli olan karyolanın her yöne hareketi serbest olup aynı zamanda kilit sistemi üzerinden sabitlenebilir. Garantili ve sertifikalı klozetli hasta yatağı modellerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

  
1369 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın