Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Ev Tipi Hasta Yatakları

Ev Tipi Hasta Yatakları

Ev Tipi Hasta Yataklarının Diğer Yataklardan Farkları Neler

Ev Tipi Hasta Yatakları
Diğer yatak ve karyola çeşitlerinden farklı bir konsept ile dizayn ettiğimiz ev tipi hasta yatakları başlangıçta hastanın konforunu ve sağlığını düşünmektedir. Tamamen hastanede bulunan yataklar ile aynı amaçla tasarlanıp üretilmiş olsalar da tamamen ev konforu baz alınarak dizayn edildikleri için hastane yataklarına oranla çok daha işlevsel ve rahattırlar. Sırt üstü ve yüz üstü yatmak zorunda kalan hastalar için özel havalandırma sistemleri mevcuttur. Aynı zamanda motorlu ve motorsuz olarak iki ana çeşide ayrılmıştır. Günümüz imkanları dahilinde ev tipi hasta yatakları ile ilgili kiralama ve satış işlemleri gerçekleştiren firmamız tamamen tercihe göre bu işlemleri gerçekleştirmektedir.. İnternet satış noktalarımızda da bu tür ürünlerin fotoğrafları ile birlikte incelenmesi ve online olarak satın alınması ya da kiralanması tamamen isteğe bağlı olarak mümkündür.

Ev Tipi Hasta Yatakları Çeşitleri Neler?

Günümüzde seri halde ürettiğimiz ev tipi hasta yatakları hastanın durumu ve hastalığın neticesine bağlı olarak iki ana temelde satışa sunulmaktadır. Geçici hastalar için üretilen yataklar ve yatalak hastalara özel üretilen yataklar. Bunun dışında tamamen fonksiyonlara bağlı olarak değişen özellikleriyle sayısı hasta yatağı kataloglarımız içerisinde mevcuttur. Özellikle yatağa bağlı şekilde yaşayan hastalar için havalı ve klozetli hava yatak tercihler mevcuttur. Bu yataklar tamamen otomatik olup hastanın azami derecede rahat etmesini amaçlamaktadır. Havalı yataklar terlerin birikmesine engel olurken klozetli hasta yatakları da hastanın günlük ihtiyaçlarını yatağın bir kısmında karşılamasına yardımcı olmaktadır. Bunun dışında sayıları 2 ile 4 arasında değişen motorlu hasta yatakları da listeler içerisinde yer almaktadır. Bu tür yataklara elektrikli de denmektedir. Yine yatalak hastalar için son yıllarda üretilen asansörlü yatak alternatifleri de mevcuttur. Bu tür yataklar seçilirken hastanın durumu baz alınmalıdır.

  
868 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın