Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Hasta Yatakları

Bilindiği üzere sağlık sektörü günden güne birçok değişime ve teknolojiye açık hale gelmektedir. Firmamız yıllarca faaliyetini sürdürdüğü hasta yatakları ve diğer medikal ürünler konusunda kendini sektör içersinde ispatlamış bir yapıdadır. Emek Sağlık, hasta yatağı üretimi konusunda teknolojiyi ve güncel piyasa koşullarını, yakından takip ederek kaliteli ve dayanıklı sağlık ürünleri üretimi konusunda kendini geliştirmeyi hedeflemiştir.

Hasta karyolası üretiminde hastaların ihtiyaç duydukları özellikte ve  daha dayanıklı kaliteli bir tedavi sürecine destek olmak konusunda hassas bir firma olarak piyasada yerini almıştır. Emek Sağlık üretimini yaptığını hasta yatağı, hasta karyolası gibi medikal ürünlerin hem satışını hem kiralamasını yapmaktadır.

Emek Sağlık Hasta Yatakları

Emek Sağlık, yetkin ve deneyimli üretimli personeli ile kaliteden ödün vermeyen ve hastaların ihtiyaç ve isteklerine yönelik hasta yatakları üretimini yapmaktadır. Ayrıca bu konuda sürekli eğitim ve bilgi birikimi ile pekiştiren uzman idari kadrosu ile de satış ve kiralama konusunda birçok hasta ve hasta yakınına destek vermektedir. Firma aynı zamanda hasta yatakları konusunda Sağlık sektöründe hizmet veren dernek, bakım evi, esirgeme kurumu gibi bir çok sivil toplum kuruluşuna da hizmet vermeye devam etmektedir.

Emek Sağlığı diğer medikal firmalardan ayıran en önemli özelliği fiyat konusunda kar marjını geriye çekmiş olmasıdır.  Öncelik kaliteli ürünler üreterek sirkülasyonu sağlamaktır. Bu nedenle önce hasta sağlığını önemsemektedir. Ticari anlamda yeniliklere açık olan firmanın üretimini yaptığı hasta yatakları ve karyolaları tam elektrikli konforlu en üst düzeyde dayanıklı şekilde üretmektedir.

Bünyesinde imal ettiği bu karyola ve yataklar aynı zamanda çok çeşitli olmakla birlikte baş boyun bölgesi ayak ve vücudun tüm bölgesini rahat hareket edilebilecek şekilde ayarlanan özel kumanda sistemiyle üretmiştir. Hastaların kolayca kullanabilecekleri bu yataklar aynı zamanda korkuluk ve tekerleklerinin fren sistemiyle oluşabilecek olumsuzluklarında önüne geçmeyi sağlamıştır. Uzun süre tedavi olacak ve yahut ömür boyunca yatağa bağımlı yaşayacak hastalar için ürettiği 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, asansörlü, ev tipi ahşap görünümlü hasta yatağı ve karyolalarının üretimini yapmaktadır.

Hasta Karyolası İmalatı

Yıllarca kendi bünyesinde bulundurduğu hali hazırda olan ar-ge departmanını yine deneyimli personeliyle günümüz teknolojisine yakın yenilikçi yöntemlerle üretim aşamalarının takibini yapmaktadır. Firma aynı zamanda özel ölçü ve dizayn ile hastaya özel hasta yatağı üretimi de yapmaktadır. Özellikle ev ortamında tedavisini veya yaşamını sürdürecek olan hastalar için de ahşap özellikli fakat bir çok fonksiyonlu hastane ortamında olduğu gibi özel üretim yataklar ve karyolalar imal etmektedir. Bu sayede hastalara verdiği önem konusunda da çığır açmıştır.

Özel ayarlı sistemi ile de hasta kolaylıkla hareket edebilir. Bakımını yapan hasta yakını ve bakıcısı için de kolaylık sağlamaktadır. Emek Sağlık ürettiği ürünlerin kalitesinden ve konforundan ödün vermediğini kanıtlamış olarak ürünün garantisi konusunda hastalara verdiği önem ile kurulum, nakliye ve olabilecek hasar durumlarında satın alınan ürün EMEK SAĞLIK HASTA YATAKLARI güvencesi ile hızlı bir şekilde çözülmektedir. Emek Sağlık, hasta ve hasta yakınlarının medikal ihtiyaçlarını özenle kaliteli ve yaşam standartlarına en uygun şekilde üretimini yapmaya devam edecektir.

  
955 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın