Hasta Yatağı
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.


.
Elektrikli Hasta Yatağı Hasta Karyolası

Elektrikli hasta yatağı hasta karyolası hasta yatağı modellerinden elektrik motorlu olan kategori içerisindedir. Yine diğer hasta yatakları gibi bu elektrikli hasta yatağı hasta karyolası hastanın tedavisi süresince ya da ömrü boyunca kullanmasına yarayacak, ihtiyaçlarına karşılık olacak en önemli ihtiyacıdır. Bu yatak modeline ihtiyaç duyan hastaların bazı durumlarda hasta bakıcıları bulunabilirken bazı durumlarda hasta bakıcısı ya da refakatçisi bulunamayabilmektedir. Bu nedenle firmamız elektrikli hasta yatağı hasta karyolası hakkında da hizmet vermektedir.

Elektrikli Hasta Yatağı

Firmamız hastaların tedavi süreçlerinde ya da ömürleri boyunca sürecek olan kalıcı bakımlarında ne kadar zorlandıklarını ve durumların kötüye gitmemesi tedavilerin doğru bir şekilde ilerlemesinin ne kadar önemli olduğuna sektör içerisinde bizzat şahit olmuş ve bunun için çalışmalarını müşteri memnuniyeti içerisinde sürdürmektedir.

Elektrik motorlu yatakların avantajlarından bahsedecek olursak eğer hastanın tedavi anında hareket etmesine yardımcı olur, hastanın durumu biraz hareket etmeye müsaade ediyorsa eğer oturur pozisyona gelmesine ve yemeğini bu şekilde yemesi, tv izlemesi ve oturarak durmasına yardımcı olur. Hastanın hijyeni açısından yatağın hareket kabiliyetinin olması çok önemlidir. Hasta bakıcı ya da refakatçi bu tür müdahalelerde hastaya ciddi zararlar vermekten alıkonmuş olur. Yan korkuluklar hastanın uyku esnasında olmak üzere gün içerisinde yataktan düşmesine engel olmakta ve hastanın üzerindeki örtünün düşmesine engel olur.

Elektrikli Hasta Karyolası

Elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, üst kısmında yer alan hava delikleri sayesinde hastanın terlemesine engel olarak yatak yaralarının açılmasını önler. Karyola üzerinde yer alan 4 adet serum askısı sayesinde hasta herhangi bir duruma bağlı yer değiştirmesi gerektiğinde serumuyla ilgili bir sorun yaşamaz. Yatağın yan korkulukları çok rahat bir şekilde aşağı ve yukarı hareket ettirilebilir. Bu sayede hastanın tedavisi, yataktan inebilmesi gerekiyorsa ve bakımı rahatlıkla gerçekleştirilir. Elektrikli hasta yatağı ve hasta karyolası modeline göre elektrik motorları bulundurur. Bu elektrik motorlarının her biri bir görevi yerine getirmektedir. Bunlara örnekler verecek olursak eğer, ayakucunda yer alan motor ayakucunun yukarı ya da aşağı konumlanmasını, başucunda yer alan elektrikli motor başucunun aşağı ya da yukarı hareket etmesini sağlar.  Elektrikli yatak modelleri 4500 newtonluk yani 150 kg’lık ağırlıktaki hastaları rahatlıkla taşır. Motor sayısı arttıkça elektrikli yatağın taşıdığı toplam hasta ağırlıkta özellikleri de artmaktadır.

Elektrikli hasta yatağı hasta karyolası hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ayrıca doğru hasta yatağını bulmanız içinde gereken desteği size sağlamaktadır. Dilerseniz elektrikli hasta yatak modellerini sayfamızdan inceleyebilir ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Elektrikli Hasta Yatağı Hasta Karyolası

  
1353 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın