Emek Sağlık Hasta Yatakları
Etiket Bulutu
hasta yatakları, hasta karyolası, hasta yatakları fiyatı, hasta yatağı, hasta yatakları kiralama, ortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yatakları, hasta yatağı fiyat, hasta yatakları imalatı, hasta karyolası imalatı, hastane yatağı kiralama
Partner Firmalar

Firmamızın hasta yatağı imalat sürecinde fikir ve ürün alışverişinde bulunduğu diğer firmaların listesidir.

Kiralık Hasta Karyolası

Kiralık Hasta Yatakları

İmalatını yaptığımız hasta yatakları ve hasta karyolaları, ucuz fiyatları, dayanıklı yapısı ve yaygın hizmet ağıyla dikkat çekiyor. İmalatını yaptığımız ürünlerin bir özelliği de hastalarınızın tedavisi bittiğinde normal bir ev yatağı olarak kullanılabiliyor olmasıdır. 

Emek Sağlık kiralık hasta karyolası hizmeti vermektedir. Estetik ve sağlam dizaynları ile öne çıkan Emek Sağlık Hasta karyolalarının hastaların kan dolaşımını rahatlatan farklı pozisyonları bulunuyor. Emek Sağlık hasta karyolası ve hasta yatakları, yemek, televizyon izlemek ve okumak gibi işlevleri hastanın kolaylıkla yapabilmesine imkan sağlıyor. Karyola ve yatak mekanizmalarını da bünyesinde üreten Emek Sağlık, kullanıcılarını sağlıklı uykuya kavuşturuyor.

Yatalak hastaların kendilerini daha sağlıklı hissetmesi için yatak seçimi büyük önem taşımaktadır. Hasta rahatlığını sağlama hedefiyle imalatı yapılan Emek Sağlık Hasta yatağı, hastanın daha rahat hareket etmesini ve dinlenmesini sağlayarak iyileşme sürecini kısaltır. Hastanın tedavi sürecinde, kan dolaşımını rahatlatmak için zaman zaman ayaklarını kalp seviyesinin üstüne kaldırabilmesi önem taşıyor.

Emek Sağlık, kurulduğu günden bu yana hasta yatakları alanında Türkiye'de ilk üretici olma ayrıcalığı taşımaktadır. Emek Sağlık, Türkiye'nin ve dünyanın farklı noktalarında tüketiciyle buluşmaktadır. Kaliteye odaklanan ve yenilikçi yaklaşımı benimsemiş olan Emek Sağlık, medikal hasta yatakları alanında tanınan bir marka konumunda yer almaktadır.


Emek Sağlık ekonomik ve kaliteli üretim yapan, kalite ve uygun fiyatı ön planda tutan, sektörde kiralık hasta karyolası, kiralık hasta yatağı, hizmetlerini de veren bir firmadır.

Emek Sağlık'ın farkı kendi ürünlerini kendisi üretip kendisi dağıtır yani direk imalattan son kullanıcıya satış yapar ve müşterilerini aracı firma maliyetlerinden kurtarır.

Çocuk hasta karyolaları da şirketimizde imal edilmektedir, her türlü hasta karyolası imalatı yapan şirketimiz sizlerin taleplerini karşılamaktadır. Değişik model yada özel sipariş alabilen şirketimiz, katalog yada sitemizde bulunan resimlerde seçtiğiniz ürünleri aynı gün elde imkanına sahipsiniz. Çok uygun fiyatları ile hasta yatağı kiralama ya da kiralık hasta karyolası hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uygun fiyatlarla; medikal kiralık hasta yatakları, havalı yatak ve hasta karyolası imalatı, satış, hasta karyolası kiralama firması. 

İstanbul, Ankara ve İzmir'de motorlu hasta karyolası ve yatağı satışımız vardır.

2 motorlu tam otomatik hasta karyolası2 motorlu nikelaj korkuluklu hasta karyolası2 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Hasta Karyolası
Lazımlıklı sürgülü hasta karyolasıAbs başlıklı 2 motorlu hasta karyolasıTabanca korkuluklu iki motorlu ahşap hasta karyolası
Bazalı Ev Tipi 2 Motorlu Hasta KaryolasıFull Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası
Full Abs 3 motorlu hasta karyolasıTrendelenburg hareketli 4 motorlu hasta karyolası4 Motorlu Elektrikli Days Casa Hasta Karyolası
  
3535 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın